Take the initiative and keep doing it

Hello!
Zacznę tak prosto z mostu, nie wprowadzając jakimiś zawikłanymi zdaniami, jak to mam w sumie w zwyczaju. Ludzi można podzielić na dwa typy: tych, którzy pragną coś w życiu osiągnąć i tych, którym tradycyjna odpowiedź na jakąkolwiek aktywność "nie chcę mi się" jest bliska aż nadto. Moim zdaniem poznanie swoich mocnych stron i przede wszystkim przejęcie inicjatywy nad układającymi się planami czy chociażby ich zarysami, jest niewątpliwym sposobem na osiągnięcie sukcesu. Potencjał, chęci, talent, zapał, czas i determinacja! O tak, to jest własnie to, co powinno popchnąć Cię do przodu w jakimś dopasowanym kierunku. Na swoim przykładzie mogę śmiało powiedzieć, że dużo i przyjemnych, i dziwnych sytuacji mnie spotkało z tym, że gram w piłkę, czy z tym, że prowadzę bloga. Normalna akcja. Nic Ci nie mogę narzucić ani zachęcić - no nie zachęcę jeśli zupełnie nie czujesz tego, co akurat ja ubóstwiam. Ale jest z czego wybierać! Od muzyki, przez sporty do rysunku. Wybierz, działaj! Ludzie nie do końca potrafią sobie uświadomić, że nie każda dobra opinia jest konieczna, by móc dalej coś tworzyć. Proszę Was, gdyby jeszcze uwagę zwracali Wam profesjonaliści - oki, rozumiem, ale jeśli słowa pogardy kierowane są do Was od osób zupełnie nieobeznanych w temacie... no błagam, obraz ich głupkowatych twarzy należy jak najszybciej wyprzeć z pamięci. Pamiętaj, że jeśli dążysz do czegokolwiek realizując się to zawsze jesteś długi dystans dalej przed tymi, którzy nawet tego jednego, małego kroku nie dali rady zrobić.

|zjedźcie w dół, świetny przykład takiej postawy|
bluzka - klik
UWAGA!
W najbliższą sobotę tj. 1 kwietnia (nie, cały event nie jest żarcikiem) 2017 roku wbijajcie do Smoka na jedyny taki koncert w najbliższym czasie! Start o godzinie 19. Info na plakacie, propsuje!

"Ambaras Klika, zaprasza wszystkich słuchaczy na koncert w Puławach, gdzie odbędą się występy artystów: VNM, Gieras (Mainground Allschool), PuNeK (Najlepiej), Lasio Companija + Supporty."

Zostawiam Wam link do wydarzenia - KLIK - bilety jeszcze dostępne, zapraszam w imieniu chłopaków!

CONVERSATION

17 komentarze:

 1. KOCHAM TEN WPIS <3

  OdpowiedzUsuń
 2. WOW! Zdjęcia wyszły REWELACYJNIE! Tylko zazdrościć :D Mega dużo energii, a to czarno-białe zdjęcie - SZTOS! Buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. You look Really beautiful! Stay chic and rocking!

  http://chicglamstyle.com/the-key-to-rocking/

  OdpowiedzUsuń
 4. Super fotki! ;*

  Będzie mi meeega miło, jeśli zajrzysz na mój:
  - BLOG
  - V I N T E D (obniżki cen!)
  - INSTAGRAM
  - FANPAGE

  OdpowiedzUsuń
 5. Amazing photos

  Your blog was shared on my blog The Blogs List and your link has been linked to My Blog List (MBL - top right).

  Best!
  Blogs Showcase


  OdpowiedzUsuń
 6. Post super! Bardzo mi sie podoba twoj blog, wiecej takich postów! Super piszesz, oby tak dalej;) https://www.facebook.com/FLARRI

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak zwykle super post, świetnie napisany :) Fajne zdjęcia - super, że zaprosiłaś do nich swoich przyjaciół!

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Kurczę czytam ten post i cały czas mam przed sobą sytuacje, które ostatnio mi się zdarzyły. Raz moje "koleżanki" z klasy powiedziały, że po co ja się wybieram na biol-chem, skoro w ogóle się tam nie nadaję, a potem moja przyjaciółka powiedziała mojej mamie, że jestem teraz wielką blogerką, zamiast przygotowywać się do egzaminów. Strasznie mnie to wszystko zdołowało, ale muszę przyznać, że bardzo mi pomógł Twój post. Nie warto słuchać opinii pseudoprofesjonalistów. Zdecydowanie lepiej robić swoje, stawiać kroki naprzód, żeby być jakiś dystans dalej niż inni.

  soylena.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedy ktoś zauważa, ze wychodzimy przed niego, że coś nam się udaje to próbuje to stłamsić jeszcze w zarodku. Warto przeczekać, hejt nie zniknie ale my staniemy się odporniejsi.

  blog-klik

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja czasem jestem mega leniwa i za nic nie mam ochoty się brać, a innym razem jest wręcz przeciwnie. Jestem gotowa do działania i za wszelka cenę idę do przodu :)
  na-wrotkach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Naprawdę świetne zdjęcia!

  Zapraszam do mnie. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad w postaci obserwacji oraz komentarza. ☺ normalbutdidnot.blogspot.com (click)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie należy zwracać uwagi na zdanie innych, każdy zawsze znajdzie coś do dopowiedzenia, bo jest po prostu zazdrosny. Suuper zdjęcia! :D
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 13. Warto robić chociażby małe kroki i próbować nowych rzeczy naprawdę się opłaca :)
  Świetne zdjęcia :)
  -Mój blog-

  OdpowiedzUsuń
 14. Super zdjęcia! Czarno-białe podoba mi się najbardziej! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. The Love of Beauty is a woman's nature, three-point looks and seven-point dress.
  Here are women's clubs,Diamond Jewelry,Brand Handbags , fashion Dresses, sexy swimsuits you like, you want to choose.

  https://imiyavogue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

♥ Za miłe komentarze się odwdzięczam :3
♥ Wysyłajcie linki do swoich blogów, zawsze wchodzę :))

- Jeśli skomentowałam Wasz post, to znaczy, że go przeczytałam i mi się podobał :)

Back
to top