It`s time to impress

Witam!
Znowu wbijam na swoje rewiry z gadką 'uwierz w siebie!' czy 'stać Cię na więcej!' No i dobra. 
Często tak mam, że zapamiętuję sobie pewne zdania z piosenek. Zwykle takie, które nijak mają się do tematyki utworu, a jednak jakimś dziwnym trafem pozostają w mojej pamięci i nie dają o sobie zapomnieć w najdziwniejszych sytuacjach. Tak jest i tym razem, kiedy różne teksty przewijają mi się nieustannie tworząc zlepek odmiennych sentencji. Tak o to dzisiejszej nocy spłynęła na mnie potężna dawka motywacji.

Ostatnio mówiłam o wytańczeniu negatywnych emocji.. i nadal podtrzymuję swoje zdanie. Mimo wszystko wiem, że nadal łapie nas uczucie jakiegoś wewnętrznego niepokoju. Powody mogą być różne, od tych drobnych, niewartych uwagi do tych naprawdę poważnych, których nie da się zwyczajnie olać. Normalne jest, że coś nas gryzie, coś zdaje się nie być na swoim miejscu, tracimy tę z trudem utrzymywaną równowagę. Jak zapełnić tę pustkę? Należy zacząć od uświadomienia sobie tego, że sami ją sobie tworzymy, zamiast pocieszać - dobijamy. Głupota goni głupotę, przerwij to. Skup się na swoich zaletach; na tym co rzeczywiście możesz poprawić. Masz czas do swojej dyspozycji, naprawdę zrozum to w końcu! Bez prób nigdy nie dojdzie do sukcesu. Powtarzam niezliczony już raz, że musisz wykorzystywać nadarzające się okazje! Widzisz konkurs - bierz udział. Znajdujesz coś nowego w temacie, którymi lubisz się zajmować - pogłebiaj wiedzę. Halo, radź sobie. Jak tym wszystkim znanym ludziom się udało? Odpowiedź dobrze znasz, często media trąbią o ich przejściach w przeszłości, które właśnie doprowadziły ich do statusu obecnego. To jest coś, prawda? Możesz udawać szczęśliwego, proszę, nikt Ci nie zabrania, ale czy naprawdę masz zamiar oszukiwać samego siebie? Realizuj się, daj się poznać. Masz tyle energii, siły, zapał też się znajdzie, a Twój potencjał? Jeeeju, stary, na co czekasz? Na oklaski? Te dopiero usłyszysz, gdy w pełni na nie zasłużysz, osiągając coś dzięki swojemu sprytowi, inteligencji i tego 'drygu'. Łatwo Ci pewnie wycenić pewne przedmioty, a jaką cenę chcesz dać za swój sukces? Podpowiem, że może to być wysiłek i niestety trud. Ale chcesz pokazać ile jesteś wart? Tak? Śmiało! Pozwól rozbłysnąć, działaj!
"You're gonna leave them all in awe"
bluzka - klik // legginsy - klik // kurtka - fashionmia

CONVERSATION

9 komentarze:

 1. Również uważam,że trzeba działać. Znaleźć własną pasję i rozwijać ją na wszystkie strony
  http://natikooo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz przepiękne buciki! :)

  Będzie mi meeega miło, jeśli zajrzysz na mój:
  - BLOG
  - INSTAGRAM
  - FANPAGE

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, ale trzema umieć odróżnić świadomość własnej wartości od zbyt dużej pewności siebie, a to w tym wszystkim jest chyba najtrudniejsze ;). Śliczne buty!

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow,lovely images, cool looks

  Chic Poradnik
  Blogs Showcase

  OdpowiedzUsuń
 5. Warto skupić się na tych dobrych rzeczach zamiast na złych, super zdjęcia!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post oraz ładne zdjęcia :*
  https://juliasliwienska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie, że poza ubraniami i tak dalej pokazujesz coś więcej na swoim blogu. Mam na myśli taki pozytywny przekaz, który płynie z Twoich postów. Super, tak trzymaj : )

  Ślicznie wyglądasz. ;)

  dreamy-woman.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

♥ Za miłe komentarze się odwdzięczam :3
♥ Wysyłajcie linki do swoich blogów, zawsze wchodzę :))

- Jeśli skomentowałam Wasz post, to znaczy, że go przeczytałam i mi się podobał :)

Back
to top